30-4-2026

De afdeling Patiënteninformatie komt graag bij u langs

Pharmacom Medicatiebegeleiding
De afdeling Patiënteninformatie komt graag bij u langs

Onze afdeling Patiënteninformatie bezoekt u graag om mee te kijken in de praktijk

In deze periode bezoeken wij verschillende openbare en poliklinische apotheken die werken met Pharmacom. Tijdens het bezoek kijken we samen hoe de producten van Health Base in de praktijk worden gebruikt en waar mogelijkheden liggen voor verbetering. Uw ervaringen zijn voor ons van grote waarde en helpen ons onze producten beter aan te laten sluiten op de dagelijkse praktijk.

De afdeling Patiënteninformatie levert onder andere de volgende producten aan apotheken die met Pharmacom werken:

  • GIP (Geneesmiddelinformatie voor de Patiënt): beschikbaar op papier en digitaal (inclusief pictogrammen, meertaligheid en filmpjes)
  • Uitgiftebegeleiding: eerste en tweede uitgiftebegeleiding en hybride uitgiftebegeleiding
  • Etiketteksten: gebruikswaarschuwingen, gebruiksadviezen en de WoE (werking op etiket)

Wat levert het u op?

  • De mogelijkheid om laagdrempelig knelpunten en wensen uit de praktijk te delen
  • Antwoorden op uw vragen over het gebruik van onze producten
  • Invloed op de verdere doorontwikkeling van onze producten

Heeft u interesse in een bezoek? Dan plannen wij graag een afspraak met u in.  Meld uw apotheek dan aan via patienteninformatie@healthbase.nl. Dan nemen wij contact met u op voor een afspraak.

Maaike Faay
Maaike Faay
Apotheker Patiënteninformatie
Roelien Janssen
Roelien Janssen
Apotheker Patiënteninformatie

Meer weten?

Heeft u vragen over de inhoud van dit artikel of wilt u meer weten over onze patiënteninformatie?